Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Danes sem sanjal/a

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 1:52 pm

Pač tukai napišite kai ste dans sanjaLi in sicer če niste nič sanjali
tega prosim ne povejte
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
urshy

urshy


Število prispevkov : 337
Registration date : 15/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 3:19 pm

Sanjala sem dans da sem se z enim full lušn fantom menla veselo.začudeno Kakk je blo ZAKON :P zasanjano zasanjano zasanjano =-) love
Nazaj na vrh Go down
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 6:55 pm

iis sm dans sanjala da smo pč mi mladi nekam šli pč tk k eni hiši malo
pč posedat pa to pol smo pa pč nwm kk užgali tm use pč hišo pa čist
use. Pol pa ie prišo pč vlasnik to ie pa pč en ko ie moja bestica v njega pa
bil nekai ful jezn pol pa še ie na koncu zvedel pč nekai povezano z MSN-ji
in tko me ie hoto ubit. In pol sm se zbudila hvala bogu kr drugače bi me itq ubil.
Drugače pa ie on od te frendice Angelček is sm pa Vragec tko da is mam
ogenj on pa sneg tk da bi on zmagu. Suspect *smeh* *smeh*
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
*Rbd Chica*

*Rbd Chica*


Število prispevkov : 334
Registration date : 31/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedPet Avg 01, 2008 10:03 pm

danes sem sanjala kako kako sem padla v morje
Nazaj na vrh Go down
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedSre Avg 13, 2008 3:23 pm

Pč sanjala sem da sm padla v depresijo zaradi tega kar se je zgodilo na morju
in sem se zaljubila... No uglavnem in sem bila čisto v depresiji postala sem čisti Emo
Lahko sem razbila celo šolo in je to moglo plačati zdravstvo in država.
No in potem smo pč mi šli 1* na eno šolo v Varaždinu (HR) in seveda is sm bla tk čisto
nič poslušna pa to uglaunem pč tm smo bli use sošolke so se ful veselile pa use
in kot nore pč prau skor da poletele in kričale a is pa čisto tm odvzadi tk k neka smrt
šla tm odvzadi in potem seveda so pč meli oni neko zabavo prau za nas pč use moje
sošolke so ble čisto tm neki odspredi is pa tm odvzadi čisto v črno oblečena
pa poslušala ful na glas musko pa se samo režala in potem so pč drugari (toti k so bli na morju)
imeli svoi nastop in seveda se is nism nič ozrirala kr sploh nism vidla in potem sm
pč si is pisala z enim od teh drugarov pč kr v enega ie bla zaljubljena moja frendica v
drugega is dva sta pa še bla tk frenda pč. In pol z enim od onih dveh
sm si is pisala pč nisma se nič poznala pa to. In potem sm se is med tisto predstavo
nekak vn iz šole splazla pa razbila usa okna k so bla na šoli in potem prišla not v šolo
in se delala kot da sm skos tm not in potem so spet neše vesele punce poskakovale
vn in seveda naenkrat zagledale tko šolo in seveda is sm bla tkoi kriva ampk is sm se delala
da nism kriva in potem so seveda moji drugari prišli vn in videli pa so prišli pč eni iz njihove šole
še k njim pa rekli to frajerji pč kr so oni bli tisti k so use naredli tk na šoli in potem
jim nič ni blo jasno in seveda pol so rekle moje sošolke k so se jim hotle priljubit da ie usaka razbila
po eno okno in seveda pč on tretji frend si ie pa tedi ravno z mano pisal. In potem sm is
šla not v šolo in vrgla dimno bambo. Pol pa ie spet prišla učitlejica k meni pa nekai začela pametovat
in potem sm jo nadrla pa klofutnla. In pol sm rekla da bom po njeni volji se kao lepo obnašala
in sm se oblekla v neko čudno pinky pa blue oblekco in šla vn in seveda so use samo u mene
gledli pol sm pa se kao malo normalno obnašala in potem se preobleknla v črno pa si dala gor
tko verižico k ie mela pč za obesek smrtno glavo. Pa so hotli se usi drgari ful k meni priljubti
pol sm pa pč z Jokotom (tot k ie meni pč ušeč) tk usedla da sma si bla z hrbtom skupai
pol sm se pa is z eno od sošolk menla pa rekla ne me jebat ko boš nadrapala ti bom zobe vn
spulla. Pol pa sm is njega pogledla in se edino njemu nasmehnila ker pč tistemu
ko sm se menla
is sploh z njim al pa ga pogledla ne jezno ie bil nekai več in seveda pol pč ie blo tk.
Pol sma se pa midve spoznala pa ie pč on tisto hto vedet kai ie blo zkj sm is tka. Pol sm mu pa is
začela govorit pč da sm na morju nekoga spoznala k me ie prizadel. In pol sm se mu zasmilla
pa se mu začela dopasti kr me nič ni blo sram nareti. Celi svet bi lahko uničla. In pol sm
se is enega dne njemu zazdela ful znana pč in seveda pol ie skužo da sm is pč tista
punca k se mu ie na morju dopadla in ie skos odvisno 2 lete skos za njo bi lahko rkeli jokal
pč skos samo o meni razmišljal in druge punce ni hotel spustit v življenje. In uglaunem
ie bil on tisti k me ie pč povredo. In potem sma se midve spoznala tisto ful pol pa mi
ie on povedal da ie pč on tisti na morju in potem smo kao mi mogli it odvisno me ie
ticher poklicala.

Pol sm se pa zbudila o.O jok jok
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedČet Avg 14, 2008 8:10 pm

Moje sanje spet.

No uglavnem tk se je začelo da sm pč is šla s frendico v VŽ(varaždin) in pč tm sm
vidla enga moškega ko ie bil enak pč Jokotu. In pč sm hotla povedat pč to svoji frendici da smo ga pč
našli ampk sveda ona ie že nekam odrvela in seveda pol pč glih njega prosla da pč nai se dela da
ie od nje fant. Seveda is sm ga zagledla pa prepoznla kr sm is pč za njim tisto ful kk se reče patla.
In seveda on je zgubil kai se ie zgodilo od 1.8-15.8 ampk spomno se ie da je pč da ie bil zarad ene punce ful potrt.
No uglavnem mi smo se tisto spoznali in pč on ie mislo da ie tota frendica pč ona punca k ie bil potrt zarad nje.
In pol k sm ga is spoznala sm pč šla na wc kr mi ie blo slabo pa ful sm bla potrta kr sm zarad njega prišla tja pa use.
No in pol sta se ona dva pč delala da sta par pa tisto pč tk da bi se frendica meni izkazala...
In seveda sm še is mogla tm v tisti hiši pč spala. Pol pa nwm smo se prevrteli za nwm kkih 7 let naprei
in pol so kao oni zamudili na poroko od njega toti frendi k so bli tut na morju dole in pol sveda pč niso nič vedli
da se ie on z narobno poročo. In pol pč so oni prišli pa sm is rekla da nai pLiz ona govori da ie ona pč
kao is is bom pa ona pč kao sma zamenjale imena in pol so pč prišli frendi in pč je reko on 3 frend
ti si pa nisi zbral tk slabe žene (pč ie v mene gledal) pol pa ie on reko pč k ni vidal da on pč v mene gleda
da si ie zbral ono iz morja ampk pč da ni zaljubljen v njo ampk pč v mene in pol pč ie on predstavo pč toto
njegovo ženo pa so pč usi rekli da to ne more bit pč ona iz morja zaradi tega kr pč is sm blont ona ie rjava
pa is sm vlka bol ona pa bol mala. No in pol ie prišla še pč Adriana k ie bla polk na morju pč tut pa se zadrla
Moiiia Teiiićiika pa mi hotla čestitat k misla da se on kao z mano poročo pol pč sm ji objasnla da ni se z mano
poročo ampk z mojo nai. No in tk ie blo da pč ie on zvedal da se ie poročo pč z narobno pa se hoto
pč razvesti ampk pč sm is spet pč tk nekak pobegnla pa sm ga pogrešala...


POL sm se pa zbudila nism neke feist podrobnosti pisala. What a Face Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedNed Sep 07, 2008 12:50 pm

Da so me vampirji hotLi pojest. Suspect
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
urshy

urshy


Število prispevkov : 337
Registration date : 15/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedNed Sep 07, 2008 1:52 pm

Sanjala sem da sem dobla podpise rbd od vsehh *love* Pa še Rihanna je bla zravn love *smeh*
Nazaj na vrh Go down
dul~anny

dul~anny


Število prispevkov : 671
Registration date : 14/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedTor Sep 09, 2008 3:21 pm

da mi je komar letal pri uhi smešno (mi je res) jezn
Nazaj na vrh Go down
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_minipostedSre Sep 17, 2008 9:17 pm

Da sem ko smo meLi športni dan sfaLiLa
1* žogo za nogomet 1* pa sem daLa svojim goL
in tko so me poL ceLo živLjenje jebaLi u boćo
zarad tega.
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
Sponsored content





Danes sem sanjal/a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Danes sem sanjal/a   Danes sem sanjal/a Icon_miniposted

Nazaj na vrh Go down
 
Danes sem sanjal/a
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Sanje :: Vaše navadne sanje-
Pojdi na: