Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Justin uriniral ob srečanju z Jordanom

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Justin uriniral ob srečanju z Jordanom   Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 11:32 am

Justin uriniral ob srečanju z Jordanom


Justin Timberlake je bil ob srečanju s košarkaško legendo Michaelom Jordanom tako navdušen, da se je dobesedno "polulal" v hlače.


Pop princ Timberlake pravi: "Kot otrok sem si vedno želel postati Michael Jordan. Vse je bilo tako čudno, ko je Michael vstopil, sem v glavi zaslišal pesem I Had a Dream (Sanjal sem). Ko je hodil proti meni, je bilo res kot v sanjah."

"Srečanje je bilo zelo prijetno in simpatično, pohvalil je mojo glasbo in rekel, da jo z otroki zelo rad posluša. No, ko je odkorakal stran, sem opazil, da so moje hlače mokre, da mi je malce ušlo," je brez sramu priznal Justin. Morda nam bo naslednjič z veseljem povedal, da še vedno moči posteljo.
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
dul~anny

dul~anny


Število prispevkov : 671
Registration date : 14/07/2008

Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Justin uriniral ob srečanju z Jordanom   Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 12:04 pm

hahahaha *smeh* *smeh* *smeh* *smeh* *smeh*
Nazaj na vrh Go down
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Justin uriniral ob srečanju z Jordanom   Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Icon_minipostedNed Jul 20, 2008 1:53 pm

iiap. sei po eni str. presenečenje Okk. sam
zaradi tega pa ni treba kr lulat *smeh* Ampk.
glede na to da ga ie dovgo hotl videt ma po
eni str pravico Smile
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
*Rbd Chica*

*Rbd Chica*


Število prispevkov : 334
Registration date : 31/07/2008

Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Justin uriniral ob srečanju z Jordanom   Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Icon_minipostedČet Avg 07, 2008 10:14 pm

*smeh* *smeh* *smeh*
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Justin uriniral ob srečanju z Jordanom   Justin uriniral ob srečanju z Jordanom Icon_miniposted

Nazaj na vrh Go down
 
Justin uriniral ob srečanju z Jordanom
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Justin Timberlak

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Novičke :: Novičke iz sveta slavnih-
Pojdi na: