Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Eva Longoria

Go down 
AvtorSporočilo
TeiiicHa.^^
Admin
TeiiicHa.^^


Število prispevkov : 993
Registration date : 12/07/2008

Eva Longoria Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Eva Longoria   Eva Longoria Icon_minipostedSre Jul 16, 2008 12:36 am

Eva Longoria

Eva Longoria Eva-Longoria



30-letna (rodili so jo 15 marca 1975 nekje v Teksasu, bila je najmlajša v krogu štirih sester) črnolasa zapeljivka je zares as-ica iz rokava. Med vsemi prej naštetimi igralkami je bila namreč Eva vse do ene izmed nosilnih vlog v »Razočaranih gospodinjah« dokaj neznana (pa čeprav je igrala tudi v legendarni najstniški seriji Beverly Hills, 90210).

Tudi to, da jo je že kakšno desetletje nazaj najelo kozmetično podjetje L'Oreal (pa oni zares pazijo na to, da izberejo »simpatičen« obraz) ter, da so jo nekateri časopisi vztrajno razglašali za eno izmed najlepših žensk na svetu, ji ni kaj prida pomagalo pri svetovni prepoznavnosti. No vse se je spremenilo, ko je pustila igralstvo in se lotila gospodinjstva (eh, hec mora biti). Kar naenkrat je postala globalna mega zvezda, ki lahko izreče še takšno dolgočasno neumnost, pa jo bo bodo mediji z veseljem pograbili in objavili že naslednji dan.


Seveda pa te izjave le 157 centimetrov visoke zapeljivke ne more pozabiti marsikdo: Svoj prvi orgazem sem doživela šele pri svojih 26-ih letih. Pozno … vendar, ko sem ga doživela, je bilo to »to«. Takrat sem se prvič spraševala: Kaj se to dogaja z mojim telesom? Oh, moj bog!


Rekla je: Z leti postajam vse bolj »orgazmična«. Moji »seksualni vrhunci« so iz leta v leto bolj intenzivni in to se mi zdi čarobno. Komaj čakam, da se približam štiridesetim. Če se bodo namreč orgazmi povečevali s to silovitostjo, potem, potem … se pazi, svet!
Nazaj na vrh Go down
https://vondys.slovenianforum.com
 
Eva Longoria
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: TV :: Igralke-
Pojdi na: